Drstok Nedir?
drstok nedir
Drstok.com Nedir?

Türkiye'de ki tüm diş hekimleri ile depoları ortak bir ticari platform ortamında buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Merkezi Bursa'da bulunan Drstok Planet A.Ş. bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Pazaryeri platformu olarak kurulan Drstok.com diş hekimlerinin çalışırken kullandığı ekipman ve muayeneheneleri için gerekli olan ürünleri sisteme kayıtlı depolar üzerinden satın aldığı bir yapıdır.

Bir diş hekimi ihtiyaç duyduğu bir ürünü araştırırken fiyat, marka ve stok durumuna göre karşılaştırma yapabilir ve ürünü satın alabilir.

Ne Yarar Sağlar?

Diş hekimleri ihtiyaç duyduğu ürünlerini almak için firmalara tek bir platform üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik tüm cihazlara uygun tasarım ve kullanım yapısından dolayı her gün, günün her saati alışveriş yapabilirsiniz.

Alınan ürünlerin ücretleri Drstok.com Güvencesi altındadır. Ürünü teslim alıp sistem üzerinden onay verdikten sonra ödeme satıcının hesabına aktarılır.

drstok ne yarar sağlar
drstok nasıl üye olunur
Diş Hekimiyim / Teknisyenim Nasıl Üye Olabilirim?

Drstok.com'a Diş Hekimi veya Teknisyen olarak kayıt olmak için Müşteri Başvuru Formu'nu doldurmanız ve istenen evrakları iletmeniz gerekmektedir.

Yapılan inceleme sonucunda hesabınız açılarak size bilgi verilecektir. Üyelikle ile ilgili detaylı bilgiye Üyelik İşlemleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Diş Deposu / Firmayım Nasıl Üye Olabilirim?

Drstok.com'a Diş Deposu veya Firma olarak kayıt olmak için Mağaza Başvuru Formu'nu doldurmanız ve istenen evrakları iletmeniz gerekmektedir.

Yapılan inceleme sonucunda hesabınız açılarak size bilgi verilecektir. Üyelikle ile ilgili detaylı bilgiye Mağaza Üyelik İşlemleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

drstok nasıl mağaza açılır