Pazaryeri bizden,

alışveriş sizden!

Hesabınızı ücretsiz ve hızlı bir şekilde açın,

alışveriş yapmaya hemen başlayın.

Tüm Firmalara Tek Noktadan Erişin
İhtiyacınız olan tüm ürünleri online platformumuz sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz
drstok nedir
Drstok.com Nedir?

Türkiye'de ki tüm diş hekimleri ile depoları ortak bir ticari platform ortamında buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Merkezi Bursa'da bulunan Drstok Planet A.Ş. bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Pazaryeri platformu olarak kurulan Drstok.com diş hekimlerinin çalışırken kullandığı ekipman ve muayeneheneleri için gerekli olan ürünleri sisteme kayıtlı depolar üzerinden satın aldığı bir yapıdır.

Bir diş hekimi ihtiyaç duyduğu bir ürünü araştırırken fiyat, marka ve stok durumuna göre karşılaştırma yapabilir ve ürünü satın alabilir.

Ne Yarar Sağlar?

Diş hekimleri ihtiyaç duyduğu ürünlerini almak için firmalara tek bir platform üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik tüm cihazlara uygun tasarım ve kullanım yapısından dolayı her gün, günün her saati alışveriş yapabilirsiniz.

Alınan ürünlerin ücretleri Drstok.com Güvencesi altındadır. Ürünü teslim alıp sistem üzerinden onay verdikten sonra ödeme satıcının hesabına aktarılır.

drstok ne yarar sağlar
drstok ürün teslimatı
Ürünler Nasıl Teslim Edilir?

Drstok.com üzerinden satış yapan depolar kargo gönderimlerini anlaşmalı olunan kargo firmaları üzerinden ekonomik olarak gönderir.

Depolar isterse kendi anlaşmalı oldukları kargo firmaları üzerinden de ürünlerin gönderimini sağlayabilir. Sipariş ekranındaki kargo takip numarası ile kargonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Drstok.com üzerinden alınan ürünlerin ödemeleri ortak havuzda bekletilmektedir. Ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içerisinde sistemden onay vermeniz gerekmektedir. 3 gün geçmesine rağmen onay verilmeyen siparişler ek 24 saat daha beklenir ve sonrasında otomatik olarak onaylanır. Onaylanmış siparişlerin ödemeleri takip eden çarşamba günü satıcının banka hesabına gönderilir.

Bu sayede ürünün ödemesi ile ilgili tüm işlemler hem alıcıyı hem de satıcıyı güvence altına alarak gerçekleştirilmiş olur.

drstok ödeme
drstok onaylı üyelik
Onaylı Üyelik Nedir?

Drstok.com'a üye olmak için diş polikliniği, diş hekimi, diş teknisyeni veya diş hekimliği öğrencisi olmanız gerekmektedir.

Drstok.com'da sadece Diş Hekimi, Hastane ve Poliklinikler ile Diş Hekimliği Öğrencisi ve Diş Laboratuvarlarına hizmet verilmekte olup, kanuni kriterlere uymayan kişilerin üyelik/ürün/hizmet talepleri kabul edilmemektedir.

Nasıl Üye Olunur?

Drstok.com'a üye olmak için üyelik başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir..

Üyeliğinizin onaylanması için Diş Hekimleri TDB Sicil No veya Diploma No bildirmek zorundadır.

Poliklinikler ve teknisyenler Vergi Levhası, Diş Hekimliği Öğrencileri de okudukları okulları ve öğrenci numalarını iletmek zorundadır. Yapılan inceleme sonrası üyeliğiniz onaylanır ve size e-mail/telefon aracılığıyla bilgi verilir.

nasıl üye olunur
Generic placeholder image
Tüm Firmalara Erişin

Sistemimize kayıtlı tüm firmalardan alışveriş yapma fırsatı yakalayın

Generic placeholder image
Kampanyalardan Yararlanın

Firmaların sunduğu tüm kampanyalardan yararlanarak alırken kazanın

Generic placeholder image
Ürünleri Karşılaştırın

Satın alacağınız ürünleri fiyat, marka ve stok durumlarına göre karşılaştırın

Başvuru Formu

Açılıştan Haberdar Olmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Genel Bilgiler

Drstok'un açılışından haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.